Główna wygrana w Ekstra Pensji, dwie w Multi Multi i cztery w Mini Lotto – to bilans losowań dwóch ostatnich dni

Główna wygrana w Ekstra Pensji, dwie w Multi Multi i cztery w Mini Lotto – to bilans losowań dwóch ostatnich dni

Zagórów w woj. wielkopolskim – tu właśnie w punkcie LOTTO przy ul. Duży Rynek 12 zagrał ktoś, kto może się już cieszyć wspaniałą wygraną w Ekstra Pensji w postaci 5 000 zł wypłacanych każdego miesiąca aż przez 20 lat. Wygrana z pewnością pomoże temu szczęśliwcowi spokojniej planować przyszłość. Poniżej więcej szczegółów na temat tej wygranej.

Jak już wiemy, szczęśliwa kolektura mieści się przy ul. Duży Rynek 12 w miejscowości Zagórów. Osoba, która wygrała 2 września 5 000 zł wypłacane miesięcznie przez dwie dekady, całkowicie zdała się na swoje szczęście, bowiem wybrała metodę gry na chybił trafił. Opłaciło się!

W minioną sobotę i niedzielę odnotowano dwie wysokie wygrane w Multi Multi. W pierwszym dniu września kwotę 250 000 zł za trafienie 10 z 10 liczb wygrał ktoś, kto odwiedził kolekturę przy ul. Krasickiego 1 w Mosinie w woj. wielkopolskim. Ten gracz również zagrał na chybił trafił. Kolejna wygrana w wysokości 250 000 zł za trafienie 10 z 10 liczb padła 2 września w Katowicach przy ul. Boya Żeleńskiego 75. W tym przypadku nasz klient sam wytypował szczęśliwe liczby. Jego kupon nadal jest w grze, zatem ma szanse na kolejne wygrane.

Na zakończenie kilka zdań o wygranych w Mini Lotto. W sobotę padły trzy „piątki” w wysokości 96 198,40 zł każda: w Starym Sączu, Wolsztynie i Krakowie. Każdy z graczy wybrał metodę na chybił trafił. Gracz ze Starego Sącza zagrał systemem, dzięki czemu otrzyma dodatkowe 4 746 zł. W niedzielę główną wygraną w Mini Lotto, czyli 180 452,30 zł, odnotowano w Prudniku. W tym przypadku gracz samodzielnie wytypował szczęśliwe liczby.

Przypominamy, że we wtorek do wygrania w Lotto będzie nawet 9 000 000 zł, a w Lotto Plus równy 1 000 000 zł. Z kolei w Eurojackpot czeka na graczy aż 43 000 000 zł! Losowanie już w piątek.

Zapraszamy do punktów LOTTO!Dołącz do nas na