Powtórzone losowanie Ekstra Pensji

Powtórzone losowanie Ekstra Pensji

W trakcie wczorajszego losowania Ekstra Pensji wystąpiły problemy techniczne. Losowanie to zostało uznane za nieważne i zostało przeprowadzone ponownie z wykorzystaniem maszyny rezerwowej. Jak zawsze nadzorowała je Komisja Kontroli Gier i Zakładów. Oto jego wynik: 3, 4, 8, 9, 22 i 2.

Zgodnie z regulaminem gry, w Ekstra Pensji losowanych jest 5 liczb ze zbioru 35 liczb z zakresu od 1 do 35 oraz 1 liczba ze zbioru 4 liczb od 1 do 4. We wczorajszym losowaniu do bębna maszyny losującej spadły 34 kule, w związku z czym losowanie zostało uznane za nieważne.

Powtórzone losowanie Ekstra Pensji będzie można obejrzeć w archiwum losowań: https://www.lotto.pl/studio-lotto/archiwum-losowan

Ekstra Pensję wyróżnia to, że główna wygrana jest wypłacana comiesięcznie w określonej kwocie przez 20 lat (przy stawce podstawowej jest to 5 000 zł każdego miesiąca przez dwie dekady). Za dodatkową złotówkę do zakładu zagramy o Ekstra Premię, w której do wygrania jest 100 000 zł wypłacane od razu! Gra jest losowana codziennie.

Zapraszamy do punktów LOTTO i na www.lotto.pl!Dołącz do nas na