Weekend pod znakiem głównych wygranych! Dwie „szóstki” w Lotto oraz Ekstra Pensja!

Weekend pod znakiem głównych wygranych! Dwie „szóstki” w Lotto oraz Ekstra Pensja!

To był szczęśliwy weekend dla graczy LOTTO! W piątek odnotowano główną wygraną w Ekstra Pensji w miejscowości Otmuchów, w sobotę natomiast padły dwie „szóstki” w Lotto – w Katowicach oraz Szczecinie!

Zacznijmy od dwóch nowych Lottomilionerów. Pierwszy z nich zagrał w kolekturze przy ulicy Pasterskiej 6 w Katowicach, zawierając kilka zakładów na chybił trafił. Drugi natomiast, samodzielnie wytypował zwycięskie liczby, trafiając „szóstkę” w kolekturze festynowej LOTTO otwartej w ramach regat The Tall Ship Races w Szczecinie. Dla każdego ze szczęśliwców liczbami wartymi dokładnie 6 217 144,50 zł okazały się: 10, 20, 23, 35, 47, 49. Serdecznie gratulujemy!

Oczywiście to nie koniec dobrych informacji. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, w piątek padła główna wygrana w Ekstra Pensji. Tym razem nasz Gracz, który otrzymywać będzie 5 000 zł miesięcznie przez 20 lat, zagrał w miejscowości Otmuchów (woj. opolskie) w punkcie LOTTO przy ulicy Lompy. Gratulacje!

Mimo, że Otmuchów do wielkich miejscowości nie należy, to nie jest to pierwszy przypadek kiedy pada tam główna wygrana! 20 września 2011 roku, w tej samej kolekturze przy ulicy Lompy, odnotowano główną wygraną w Mini Lotto w wysokości: 242 997,30 zł. Dwa lata później – 7 marca 2013 roku – w kolekturze przy ulicy Nyskiej 27 trafiono kolejną „piątkę” w Mini Lotto wartą 280 931,50!

Przypominamy, że losowania  Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21.40, losowania Ekstra Pensji odbywają się natomiast codziennie, również o tej samej godzinie. Możemy je oglądać na antenie TVP Info, a także na www.lotto.pl.

Zapraszamy do punktów LOTTO!
 


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na