Nowość w Eurojackpot! Więcej szans na wygraną!

Nowość w Eurojackpot! Więcej szans na wygraną!

Już 15 lipca uruchamiamy nowe opcje w grze Eurojackpot – będzie można grać nawet na 4 kolejne losowania, a także wytypować więcej liczb w zakładzie, grając systemem. Dzięki grze na wiele losowań, nasze liczby dłużej będą brać udział w grze o miliony, a gra systemem to zawsze więcej szans na wygraną! Jak to działa? To proste, im więcej typowanych liczb, tym większa szansa na wygraną i większa wygrana. Łatwiej jest trafić, typując więcej liczb!

Jak grać w Eurojackpot w nowej odsłonie?

W dobrze znanym już zakładzie prostym należy wytypować 5 z 50 liczb i 2 z 10 liczb. Można je wytypować samodzielnie lub zagrać na chybił trafił. Grając na wiele losowań, trzeba określić ile razy (od 2 do 4) chcemy spróbować szczęścia z tym samym zestawem liczb. Tę opcję można wypróbować zarówno w punktach LOTTO jak i online na www.lotto.pl.

Systemem zagramy z kolei w punktach sprzedaży LOTTO. W grze systemowej typuje się więcej liczb w zakładzie - do 12 liczb ze zbioru 50 liczb oraz nawet 10 ze zbioru 10 liczb. Im więcej wytypowanych liczb, tym łatwiej trafić! W tej opcji wygrywa się więcej, ponieważ wygrane ulegają zwielokrotnieniu.

Zapraszamy do wypróbowania nowych opcji w grze!Dołącz do nas na