Jak grać w KASKADĘ?

Sprawdź, jak łatwo wygrywać!

Jak grać w KASKADĘ?

Kup los KASKADY, już za 2 zł

Kup los KASKADY w każdym punkcie sprzedaży LOTTO –kosztuje tylko 2 zł i daj szansę swojemu szczęściu – możesz wygrać nawet 250 000 zł!

Otrzymasz dwa zestawy 12 liczb

Otrzymasz los z dwoma zestawami niepowtarzalnych kombinacji 12 liczb od 1 do 24, wybranych losowo (gramy tylko na chybił trafił).

Aktywuj Super Szansę na 2 miliony

Kupując Kaskadę, poproś o Super Szansę. Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999. Aktywacja Super Szansy to 2 zł. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu.

Oglądaj losowanie

Losowania KASKADY odbywają się od poniedziałku do niedzieli o godz. 14:00 i są transmitowane na www.lotto.pl oraz o 21:40 i są transmitowane w Studio LOTTO w TVP Info i na www.lotto.pl. Wyniki możesz sprawdzić na www.lotto.pl/studio-lotto lub w punktach sprzedaży LOTTO. Pobierz kalendarz losowań

Sprawdź, czy wygrałeś?

Gdy w jednym z dwóch zestawów trafionych zostanie przynajmniej 8 liczb - wygrana wyniesie 2 zł, aby wygrać 250 000 zł, musimy trafić w jednym zestawie 12 liczb.
Ile można wygrać?
Główna wygrana to 250 000 zł. Prawdopodobieństwo wygranej wynosi 1:4,5.
FAQ
 1. Co to jest KASKADA? KASKADA to gra losowa o wygrane pieniężne, w której uczestniczy się poprzez zakup losu z wydrukowanymi na nim dwoma zestawami liczb. Są to dwa zestawy 12 niepowtarzalnych liczb z zakresu od 1 do 24, wybranych losowo za pośrednictwem terminala Totalizatora Sportowego. Grający nie może samodzielnie typować liczb na losie.
 2. Kto jest organizatorem loterii KASKADA? Organizatorem loterii Kaskada jest Totalizator Sportowy.
 3. Ile można wygrać w KASKADZIE? Główna wygrana to 250 000 zł za 12 trafionych liczb, pozostałe wygrane to 1000 zł za 11 trafionych liczb, 25 zł za 10 trafionych liczb, 8 zł za dziewięć trafionych liczb i 2 zł za osiem trafionych liczb.
 4. Jak grać? Choć formalnie KASKADA jest loterią, sposób gry jest podobny, jak w grach liczbowych – gracz otrzymuje wydrukowany przez terminal los w postaci kuponu, oznaczony numerem identyfikacyjnym i kodem paskowym. Po prostu powiedz sprzedawcy w kolekturze LOTTO, ile losów KASKADY chcesz kupić – i czekaj na uśmiech losu.
 5. Ile kosztuje los KASKADY? Jeden los kosztuje 2 zł.
 6. Czy w KASKADĘ można grać na więcej niż jedno losowanie? Tak. W KASKADZIE można grać na najbliższe oraz/lub jedno z 5 kolejnych losowań. Należy pamiętać, że na każde z losowań zostaną wydane nowe losy z puli na dane losowanie – nie będą to te same zestawy liczb.
 7. Czy grając w KASKADĘ mogę zagrać w Super Szansę? Tak. Numer Super Szansy obecny na każdym kuponie Kaskady możesz aktywować informując sprzedawcę w momencie zakupu. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu.
 8. Czy w KASKADĘ trzeba grać na następujące po sobie losowania? Nie. Można wybrać swoje szczęśliwe losowanie, podać w kolekturze datę oraz godzinę i ewentualnie liczbę losów. Nie ma konieczności grania na inne, pamiętając że musi to być losowanie w zakresie 6 najbliższych.
 9. Skąd wiem, na które losowanie gram? Na każdym losie, pod ceną, znajduje się informacja o dacie i godzinie losowania. Kupon na losowanie o 14:00 przy dacie losowania ma rzymską cyfrę „I”, na losowanie o 21:40 rzymską cyfrę „II”.
 10. Do której godziny mogę grać na poszczególne losowania? Na losowanie w danym dniu o godzinie 14:00 zakłady przyjmowane są tego dnia do godziny 13:59 a do godziny 21:30 przyjmowane są zakłady na losowanie o 21:40.
 11. Gdzie można oglądać losowania KASKADY? Losowania o 14:00 i o 21:40 można oglądać w Internecie na stronie lotto.pl. Dodatkowo codziennie wieczorne losowanie o 21:40 jest transmitowane w TVP Info.
 12. Kiedy i gdzie można odbierać wygrane KASKADY? Wygrane niższe niż 2280 zł, są wypłacane w punktach sprzedaży w dniu losowania lub w okresie 60 dni, liczonym od dnia następującego po dniu losowania. Wyższe wygrane wypłacane są w Oddziałach Totalizatora Sportowego, w okresie 60 dni od dnia losowania. Adresy Oddziałów znajdziesz tu. Warunkiem odbioru wygranej w wysokości co najmniej 2280 zł jest podanie przez uczestnika gry danych w celu ewidencji wygranej.
 13. Jeżeli wygram główną nagrodę, to w jakim terminie i gdzie mogę odebrać wygraną? Swoje 250 000 zł możesz odebrać w Oddziale Totalizatora Sportowego w okresie 60 dni, począwszy od dnia następującego po dniu losowania. Pozostałe wygrane można odbierać w kolekturach i w Oddziale Totalizatora Sportowego w analogicznym terminie. Wszystkie wygrane pieniężne wypłacane są wyłącznie za zwrotem losu.
 14. Czy można odebrać wygraną, jeśli los jest uszkodzony? Wypłata wygranej nie zostanie dokonana na podstawie losu, którego autentyczności nie można stwierdzić, losu nieposiadającego pełnych informacji słownych, liczbowych lub kodu paskowego. W przypadku zniszczenia losu grającemu nie przysługują żadne roszczenia wobec Totalizatora Sportowego.
 15. Czy jest jakakolwiek możliwość odzyskania lub dowiedzenia się czegokolwiek o zgubionym losie? Wiem, w której kolekturze i mniej więcej o której godzinie go kupowałem. Nie ma możliwości odzyskania danych dotyczących zagubionego losu, tym bardziej odebrania wygranej. Losy są na okaziciela i zgodnie z regulaminem w razie utraty losu grającemu nie przysługują żadne roszczenia wobec TS. Wygraną może odebrać wyłącznie posiadacz losu.
 16. Czy na jeden los może zostać wylosowanych kilka wygranych? Nie. Na każdy wylosowany los może przypaść tylko jedna wygrana. Jeśli chcesz wygrać więcej, po prostu kup kilka losów KASKADY.
 17. Czy od wygranych w KASKADĘ pobierany jest podatek, w jakiej wysokości i czy odprowadza go Totalizator, czy wygrywający? Tak. Od jednorazowych wartości wygranych powyżej 2280 zł pobierany jest zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 10% wygranej kwoty. Jest on potrącany automatycznie przy wypłacie wygranej.
 18. Gdzie mogę się zgłosić w sprawie reklamacji wygranych? Wszelkie reklamacje z tytułu udziału w grze liczbowej grający zobowiązany jest zgłosić na piśmie w oddziale TS, w terminie 6 miesięcy, począwszy od dnia następującego po dniu losowania. Reklamacje złożone po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane.
 19. Czy kolektor ma prawo odesłać po odbiór wygranej do innej kolektury? Kolektor ma obowiązek wypłacania wygranych do 2280 zł, pod warunkiem że posiada w kasie potrzebną kwotę. Jeżeli nie dysponuje takimi środkami, to w pierwszej kolejności umawia się z grającym na konkretną godzinę. Natomiast jeżeli wie, że w najbliższym czasie nie będzie miał potrzebnej kwoty, to ma obowiązek wskazać graczowi najbliższą kolekturę. Można również odebrać wygraną w jednym z oddziałów Spółki.
 20. Czy w KASKADĘ można grać przez internet lub telefony komórkowe? Totalizator Sportowy prowadzi sprzedaż w kolekturach oraz innych punktach sprzedaży oznaczonych logiem KASKADY.
Regulamin


Dołącz do nas na