Jak grać w KASKADĘ?

Sprawdź, jak łatwo wygrywać!

Jak grać w KASKADĘ?

Poproś sprzedawcę o Kaskadę, zagraj na gry.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej LOTTO

Kaskada to loteria o określonej puli losów na każde losowanie. Kup los za jedyne 2 zł i daj szansę swojemu szczęściu! Możesz wygrać nawet 250 000 zł!
Dowiedz się, jak zagrać w Kaskadę przez Internet.

Otrzymasz dwa zestawy po 12 liczb

Na losie znajdziesz liczby od 1 do 24 podzielone na dwa zestawy po 12 liczb. Ponieważ Kaskada to loteria, zestawy liczb na losie wybierane są losowo (gramy tylko na chybił trafił). Gdy w jednym z dwóch zestawów trafionych zostanie 8 liczb, wygrana wyniesie 2 zł; aby wygrać 250 000 zł, należy trafić 12 liczb w jednym zestawie.

Zagraj z Super Szansą, by wygrać 2 miliony

Kupując Kaskadę w punkcie sprzedaży, poproś o Super Szansę. Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999. Aktywacja Super Szansy to 2 zł. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu.

Graj na więcej losowań lub subskrybuj

Grając w punkcie sprzedaży, może zagrać na dowolne z 6 kolejnych losowań, począwszy od najbliższego. Grając przez Internet, aktywuj opcję subskrypcji, dzięki której na każde kolejne losowanie los będzie kupowany automatycznie do momentu odwołania subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego losowania! Należy pamiętać, że na każde z losowań zostaną wydane nowe losy z puli na dane losowanie – nie będą to te same zestawy liczb.

Zachowaj los wydrukowany przez terminal

Los wydrukowany z terminala jest jedynym dowodem udziału w grze oraz podstawą wypłaty wygranej. Pamiętaj, aby go zachować. W przypadku gry przez Internet, dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji zakupu losu w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego Konta Gracza.

Ciesz się wygraną

Po losowaniu sprawdź, ile liczb udało Ci się trafić i jak wysoka jest Twoja wygrana! Wyniki sprawdzisz na www.lotto.pl, w punktach sprzedaży LOTTO, pod numerem infolinii 801 450 450 oraz w aplikacji mobilnej m.LOTTO. Jeśli grasz przez Internet, otrzymasz powiadomienie o wygranej, a informacja o niej zapisze się w historii transakcji na Twoim Koncie Gracza.
Ile można wygrać?
Kaskada to loteria, a zatem z góry znana jest liczba niepowtarzalnych losów w puli na każde losowanie oraz liczba wygrywających losów. Wygrywa się za trafienie 8, 9, 10, 11 lub 12 liczb w jednym z dwóch zestawów liczb na losie. Główna wygrana to 250 000 zł.
Gdyby wszystkie losy zostały sprzedane, liczba i wartość wygranych, które trafiłyby do graczy, wyglądałyby następująco:
Kiedy odbywają się losowania?
Losowania Kaskady odbywają się codziennie o godz. 14:00 i 21:40. Wszystkie losowania są transmitowane na www.lotto.pl, a losowania wieczorne także w Studio LOTTO w TVP Info. Pobierz kalendarz losowań
Jak odebrać wygraną?
Wygrane poniżej 2280 zł z losów wydrukowanych przez terminal odbierzesz w punktach LOTTO. W kasach Oddziałów Totalizatora Sportowego odbierzesz wygrane każdej wysokości. Wygraną odbierzesz za okazaniem losu, który jest jedynym dowodem udziału w grze w punktach sprzedaży LOTTO. Warunkiem odbioru wygranej w wysokości co najmniej 2280 zł jest podanie przez uczestnika loterii danych w celu ewidencji wygranej.
Jeśli grasz przez Internet, zawsze kiedy wygrywasz, otrzymujesz powiadomienie, a informacje o wygranej zapisują się w historii transakcji na Twoim koncie gracza. Każda wygrana niższa niż 2280 zł jest automatycznie przypisywana do Twojego konta gracza. Możesz wypłacić ją na swój rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalszą grę. Po wygrane w wysokości równej i wyższej niż 2280 zł z losów zakupionych przez Internet również należy zgłosić się do jednego z 17 Oddziałów Totalizatora Sportowego i okazać dowód osobisty. Wygrana wypłacona zostanie na Twój rachunek bankowy.
Adresy Oddziałów Totalizatora Sportowego znajdziesz tu.
FAQ
  1. Co to jest KASKADA? KASKADA to loteria pieniężna, w której uczestniczy się poprzez zakup losu, na którym znajdują się liczby z zakresu od 1 do 24 podzielone na dwa zestawy po 12 liczb w każdym. Zestawy liczb wybierane są losowo. Grający nie może samodzielnie typować liczb na losie.
  2. Gdzie mogę zagrać w KASKADĘ? W KASKADĘ zagrasz w jednym z naszych punktów sprzedaży oznaczonych logo LOTTO, przez Internet na stronie gry.lotto.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej LOTTO.
  3. Jak grać w KASKADĘ w punktach sprzedaży? To proste - wystarczy poprosić sprzedawcę o los KASKADY. Los kosztuje 2 zł.
  4. Jak zagrać w KASKADĘ przez Internet? Zarejestruj się na stronie gry.lotto.pl, aby utworzyć Konto Gracza i brać udział w grze bez wychodzenia z domu. Za 2 zł kup los na najbliższe losowanie. Więcej informacji znajdziesz tu.
  5. Ile kosztuje los KASKADY? Jeden los kosztuje 2 zł.
  6. Czy w KASKADĘ można grać na więcej niż jedno losowanie? Tak. W punkcie sprzedaży, można grać na najbliższe lub dowolne z 5 kolejnych losowań. W przypadku gry przez Internet, kupujemy los na najbliższe losowanie. Dodatkowo, możemy aktywować opcję subskrypcji, dzięki której na każde losowanie los będzie kupowany automatycznie. Należy pamiętać, że na każde z losowań zostaną wydane nowe losy z puli na dane losowanie – nie będą to te same zestawy liczb.
  7. Czy grając w KASKADĘ mogę zagrać w Super Szansę? Tak. Numer Super Szansy obecny na każdym losie Kaskady możesz aktywować informując sprzedawcę w momencie zakupu. Opcja gry z Super Szansą dostępna jest tylko w punktach sprzedaży LOTTO. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu.
  8. Skąd wiem, na które losowanie gram? Na każdym losie znajduje się informacja o dacie i godzinie losowania. Los na losowanie o 14:00 przy dacie losowania ma rzymską cyfrę „I”, na losowanie o 21:40 rzymską cyfrę „II”. W przypadku gry przez Internet informację o dacie i godzinie losowania znajdziesz w podsumowaniu zakupu i w historii transakcji.
  9. Czy na jeden los może zostać wylosowanych kilka wygranych? Nie. Na każdy los z wylosowanymi liczbami może przypaść tylko jedna wygrana. Jeśli chcesz wygrać więcej, po prostu kup kilka losów KASKADY.
  10. Czy od wygranych w KASKADĘ pobierany jest podatek, w jakiej wysokości i czy odprowadza go Totalizator, czy wygrywający? Tak. Od jednorazowych wartości wygranych powyżej 2280 zł pobierany jest zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 10% wygranej kwoty. Jest on potrącany automatycznie przy wypłacie wygranej.
Regulamin


Dołącz do nas na