Szczęśliwe wtorkowe losowania Lotto, Mini Lotto, Super Szansy oraz Keno! Padły wygrane za ponad 3 mln zł!

Szczęśliwe wtorkowe losowania Lotto, Mini Lotto, Super Szansy oraz Keno! Padły wygrane za ponad 3 mln zł!

To był naprawdę szczęśliwy wtorek dla graczy LOTTO. Padły dwie „szóstki” w Lotto, każda po 1 179 848,20 zł (obie w tej samej kolekturze w Poznaniu), „piątka” w Mini Lotto w wysokości 266 041,00 zł w Warszawie, 200 000 zł za trafienie 10 z 10 liczb w Keno w Białymstoku i wreszcie dwie wygrane po 100 000 zł w Super Szansie, które odnotowano w jednej miejscowości - Kozy (woj. śląskie).

O takich losowaniach, jak te wczorajsze, pamięta się długie lata. Mamy bowiem do czynienia nie tylko z kilkoma wysokimi wygranymi, ale także z nietypowymi. Właśnie od tych nietypowych zacznijmy opis wyników wczorajszych losowań.

Lotto. Dwie „szóstki”, każda po 1 179 848,20 zł, padły w jednej kolekturze przy Placu Waryńskiego paw. 2 w Poznaniu. Na obu kuponach znalazły się zestawy tych samych sześciu wylosowanych wczoraj liczb: 1, 3, 9, 15, 17, 38. Dodajmy, że kupony zostały nabyte w różnych godzinach na własne liczby. Czyżby jeden z graczy chciał dwa razy dać szansę swoim ulubionym liczbom, czy może dwie osoby miały ten sam pomysł na szczęśliwą „szóstkę”? Tego nie wiemy, niemniej gratulujemy wygranych!

Super Szansa. Kolejne ciekawe wygrane, tym razem w Super Szansie (każda po 100 000 zł), padły w kolekturach przy ul. Klonowej 1 i Bielskiej 5 w miejscowości Kozy (woj. śląskie). Również w tych przypadkach zakłady zawarto na własne liczby. Czy szczęście miał jeden gracz, czy dwóch, którzy wybrali ten sam numer Super Szansy? To pytanie pozostanie bez odpowiedzi. Dodajmy, że w pierwszym przypadku numer Super Szansy aktywowano na kuponie Lotto, a w drugim na Multi Multi.

Mini Lotto. „Piątka” o wartości 266 041,00 zł padła w punkcie LOTTO przy ul. Górczewskiej 212 (TESCO) w Warszawie. Ten gracz zdał się na swoje szczęście i zagrał na chybił trafił.

Keno. Równe 200 000 złotych (za trafienie 10 z 10 liczb) wygrał ktoś, kto odwiedził punkt LOTTO przy ul. Kolejowej 7 w Białymstoku. Ta osoba samodzielnie wytypowała szczęśliwą „dziesiątkę”.Dołącz do nas na