Kraków i Warszawa – to w tych miastach padły w sobotę „szóstki” warte ponad 5,1 mln zł każda!

Kraków i Warszawa – to w tych miastach padły w sobotę „szóstki” warte ponad 5,1 mln zł każda!

Za nami ostatnie wakacyjne losowanie Lotto. Padły w nim dwie główne wygrane po 5 157 554,90 zł każda. Szczęście uśmiechnęło się tym razem do osób grających w Krakowie i Warszawie. Gratulujemy!

Warto podkreślić, że w czasie wakacji przybyło wielu Lottomilionerów. Od lipca do sierpnia padło w całej Polsce szesnaście „szóstek” w Lotto i Lotto Plus. Pięć z nich, o łącznej wartości ponad 19,4 mln zł, odnotowano w stolicy.

Przejdźmy do szczegółów sobotnich wygranych. Wylosowana tego dnia „szóstka” (13, 16, 24, 25, 32, 34) znalazła się w jednym z zakładów, których liczby samodzielnie wytypował gracz w krakowskim punkcie LOTTO przy ul. Kamieńskiego 11 (CH Bonarka City Center). Z kolei osoba grająca w Warszawie przy ul. Belgradzkiej 6 (Carrefour) dała swoim liczbom kolejną szansę i zagrała ponownie swoim starym kuponem. Tym razem liczby z kuponu przyniosły szczęście! Co ciekawe, nowy Lottomilioner kupił zakłady na kilka losowań i trafił główną wygraną w ostatnim z nich!

Szanse na wielomilionowe wygrane mamy każdego dnia. Już jutro do wygrania w Lotto 2 000 000 zł, a w Lotto Plus równy 1 000 000 zł. Warto też pamiętać o piątkowym losowaniu Eurojackpot, w którego puli na najwyższe wygrane może się znaleźć nawet 95 000 000 zł.Dołącz do nas na