Tylko do piątku trwa konkurs dla graczy Lotto! Do wygrania duże pieniądze!

Tylko do piątku trwa konkurs dla graczy Lotto! Do wygrania duże pieniądze!

Dla wszystkich graczy Lotto przygotowaliśmy niespodziankę! Tylko do piątku można zagrać w konkursie, w którym główną nagrodą jest przelew w wysokości 4000 zł, w sam raz na świąteczne wydatki!

Znane z ekranów telewizyjnych Kulki Lotto ciągle bywają w nowych miejscach, przynosząc graczom wieści o wygranych. Dotychczas cuciły milionera Stefana, który zemdlał na wiadomość o trafieniu „szóstki”. Z kolei pracownik korporacji swoją wygraną świętował w ich towarzystwie na Bahama. Innym razem zaskoczyły odwiedzinami jednego ze szczęśliwców w jego domu. Ale to nie koniec perypetii Kulek, które nieustannie nas rozbawiają!

Historii Kulek może być więcej… i na tym właśnie polega zadanie konkursowe!

Aby zdobyć wygraną w konkursie należy wymyślić kolejną historię bądź przygodę, którą mogą przeżyć Kulki Lotto wraz ze świeżo upieczonym Lottomilionerem. Historię można przedstawić w dowolnej formie, może to być tekst, storyboard, komiks czy inna praca graficzna. Dodatkowo, należy zagrać w Lotto i zachować kupon, którego numer należy dołączyć wraz z innymi danymi do formularza konkursowego.

Oprócz nagrody głównej w wysokości 4000 zł, występuje wiele innych tj. trzy przelewy po 1000 zł oraz dziesięć voucherów do katalogumarzen.pl o wartości 200 zł.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! W końcu „Miliony kręcą każdego”!

Informacje o konkursie: https://konkurs.lotto.pl/Dołącz do nas na