Wygrana w Lotto Plus w Kolbudach, czyli 1 000 000 zł na półmetek wakacji

Wygrana w Lotto Plus w Kolbudach, czyli 1 000 000 zł na półmetek wakacji

Ulica Leśna 2, punkt LOTTO w hipermarkecie Tesco w miejscowości Kolbudy (woj. pomorskie) – tu właśnie zagrał ktoś, kto w sobotę wygrał okrągły milion złotych w Lotto Plus. Przypomnijmy, że 20 lipca odnotowano w pobliskim Gdańsku wygraną w wysokości 3 943 986,40 zł. Czy to początek dobrej passy Graczy z wybrzeża? Przekonamy się o tym po kolejnych losowaniach gier LOTTO.

Nowy Lottomilioner zdał się na swoje szczęście i zagrał metodą na chybił trafił. Dodajmy, że zagrał tzw. metodą systemową – wybrał więcej niż sześć liczb, żeby zwiększyć szansę na wygraną. Oto liczby, które przyniosły wielką sobotnią wygraną: 4, 24, 29, 36, 40, 48. Należy podkreślić, że nasz Gracz jest 1187. Lottomilionerem, a przy okazji pierwszym, który zagrał w Kolbudach.

Mamy jeszcze jedną dobrą informację. Otóż 29 lipca w koszalińskiej kolekturze przy ul. Paderewskiego 1 (INMEDIO) padła „piątka” w Mini Lotto. Jej wartość to 275 553,30 zł. Ten szczęśliwiec również zagrał na chybił trafił.

Przypominamy, że losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21.40. Możemy je oglądać na antenie TVP Info, a także na www.lotto.pl. Losowania Mini Lotto odbywają się każdego dnia o tej samej godzinie.

Zapraszamy do punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na