Jak grać w Mini Lotto?

Mini Lotto to minicena, a do wygrania nawet kilkaset tysięcy złotych!

Jak grać w Mini Lotto?

Poproś sprzedawcę o Mini Lotto, zagraj na gry.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej LOTTO

Pojedynczy zakład kosztuje tylko 1,50 zł, a grasz nawet o 400 tysięcy złotych.
Dowiedz się, jak zagrać w Mini Lotto przez Internet.

Wybierz 5 z 42 liczb

Wybrane liczby skreśl samodzielnie na blankiecie
lub zagraj na chybił trafił.
Na lotto.pl i w aplikacji mobilnej możesz typować własne liczby,
grać na chybił trafił, a dodatkowo wykorzystać swoje ulubione
i ostatnio zagrane kupony.

Zagraj z Super Szansą, by wygrać 2 miliony

Grając w Mini Lotto w punkcie sprzedaży możesz zagrać z Super Szansą. Jeżeli grasz blankietem, zaznacz odpowiednie pole. Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999. Zakład Super Szansy to 2 zł. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu.

Graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon

Możesz zagrać na 10 kolejnych losowań, a grając przez Internet możesz wybrać opcję subskrypcji, dzięki której Twój kupon weźmie udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu zakończenia subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia!

Zachowaj kupon wydrukowany przez terminal

Kupon z Twoimi zakładami jest jedynym dowodem udziału w grze oraz podstawą wypłaty wygranej. Pamiętaj, aby go zachować. W przypadku gry przez Internet, dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji zawarcia zakładu w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego Konta Gracza.

Ciesz się wygraną

Po losowaniu sprawdź, ile liczb udało Ci się trafić i jak wysoka jest Twoja wygrana! Wyniki sprawdzisz na www.lotto.pl, w punktach sprzedaży LOTTO, pod numerem infolinii 801 450 450 oraz w aplikacji mobilnej m.LOTTO. Jeśli grasz przez Internet, otrzymasz powiadomienie o wygranej, a informacja o niej zapisze się w historii transakcji na Twoim Koncie Gracza.

Daj swoim liczbom kolejną szansę!

Zagraj ponownie tym samym kuponem w punkcie LOTTO. Wystarczy, że podasz sprzedawcy swój stary kupon i poprosisz o ponowną grę. Otrzymasz nowy kupon, który będzie identyczny jak poprzedni: z tą samą grą, liczbą i rodzajem zakładów, typowanymi liczbami oraz liczbą losowań. Opcja "Zagraj ponownie" działa dla kuponów drukowanych z terminala nie starszych niż 90 dni. Grając na lotto.pl lub w aplikacji LOTTO, możesz ponownie wykorzystać ostatnio zagrane kupony, która zapisują się na Twoim Koncie Gracza.
Ile można wygrać?
Za pięć trafień możesz wygrać nawet kilkaset tysięcy złotych. Grając w Mini Lotto, wygrywasz za:
Na wygrane, zgodnie z regulaminem, przeznacza się 50% łącznej kwoty wpłaconych stawek za udział w grze.
Kwotę przeznaczoną na wygrane w Mini Lotto dzieli się następująco:

Prawdopodobieństwo wygranej w Mini Lotto w poszczególnych stopniach znajdziesz tu.
Kiedy odbywają się losowania?
Losowania Mini Lotto odbywają się codziennie o godz. 21:40 i są transmitowane na antenie TVP Info i na stronie www.lotto.pl. Pobierz kalendarz losowań
Zagraj systemem
Aby zwiększyć szansę na wygraną w Mini Lotto, możesz zagrać systemem. W grze systemowej typujesz więcej liczb – od 6 do 12 spośród 42, a tym samym obstawiasz wszystkie możliwe pięcioliczbowe kombinacje, jakie można z nich utworzyć. Na przykład, grając systemem „8”, typujesz 8 z 42 liczb, które tworzą 56 zakładów prostych (pięcioliczbowych). Gdy trafisz „piątkę”, jednocześnie wygrywasz 15 „czwórek” oraz 30 „trójek”. Więcej informacji o grze systemem znajdziesz tu.
Jak odebrać wygraną?
Wygrane poniżej 2280 zł z kuponów wydrukowanych przez terminal odbierzesz w punktach LOTTO. W kasach Oddziałów Totalizatora Sportowego odbierzesz wygrane każdej wysokości. Wygraną odbierzesz za okazaniem kuponu, który jest jedynym dowodem udziału w grze w punktach sprzedaży LOTTO. Warunkiem odbioru wygranej w wysokości co najmniej 2280 zł jest podanie przez uczestnika gry danych w celu ewidencji wygranej.
Jeśli grasz przez Internet, zawsze kiedy wygrywasz, otrzymujesz powiadomienie, a informacje o wygranej zapisują się w historii transakcji na Twoim koncie gracza. Każda wygrana niższa niż 2280 zł jest automatycznie przypisywana do Twojego konta gracza. Możesz wypłacić ją na swój rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalszą grę. Po wygrane w wysokości równej i wyższej niż 2280 zł z zakładów zawartych przez Internet również należy zgłosić się do jednego z 17 Oddziałów Totalizatora Sportowego i okazać dowód osobisty. Wygrana wypłacona zostanie na Twój rachunek bankowy.
Adresy Oddziałów Totalizatora Sportowego znajdziesz tu.
FAQ
 1. Gdzie mogę zagrać w Mini Lotto? W Mini Lotto zagrasz w jednym z naszych punktów sprzedaży oznaczonych logo LOTTO, przez Internet na stronie gry.lotto.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej LOTTO.
 2. Jak grać w Mini Lotto w punktach sprzedaży? Typujesz 5 z 42 liczb. Liczby skreślasz na blankiecie lub grasz na chybił trafił.
 3. Jak grać w Lotto przez Internet? Zarejestruj się na stronie gry.lotto.pl, aby utworzyć Konto Gracza i brać udział w grze bez wychodzenia z domu. Tak jak w punktach sprzedaży, typujesz 5 z 42 liczb. Możesz wybrać własne liczby lub grać na chybił trafił. Więcej informacji znajdziesz tu.
 4. Kiedy mogę zagrać? Przez Internet możesz grać przez całą dobę z wyjątkiem przerwy na losowanie oraz krótkich przerw technicznych i serwisowych. W naziemnych punktach sprzedaży zagrasz codziennie w godzinach działania systemu sprzedaży, czyli od 6.30 do 23.54. W godzinach od 21.30 do 21.50 następuje przerwa w sprzedaży zakładów gry.
 5. Kiedy odbywają się losowania Mini Lotto? Losowania Mini Lotto odbywają się codziennie o godzinie 21:40.
 6. Ile kosztuje Mini Lotto? Mini Lotto to mini cena - można zagrać od 1,50 zł.
 7. Czy w Mini Lotto można grać na więcej niż jedno losowanie? Tak. W Mini Lotto można zagrać nawet na 10 kolejnych losowań. Grając przez Internet, możesz subskrybować kupon, aby brał on udział w każdym kolejnym losowaniu do momentu zakończenia subskrypcji.
 8. Ile można wygrać w Mini Lotto? Najwyższa wygrana przekroczyła 366 tysięcy złotych. Pula na wygrane może wynieść nawet około 400 000 zł. Przy wielu trafionych „piątkach” wygraną dzieli się na liczbę wygrywających zakładów.
 9. Czy w Mini Lotto można grać systemem? Tak. Grając systemem, możemy zaznaczyć nie 5, a nawet 12 liczb, znacznie zwiększając swoje szanse na wygraną. Co piąta wygrana w Mini Lotto przypada na zakład zagrany systemem. Warto spróbować – szczegóły znajdziesz tu.
 10. Czy grając w Mini Lotto mogę zagrać w Super Szansę? Tak, grając w naziemnych punktach sprzedaży. Numer Super Szansy obecny na każdym kuponie Mini Lotto możesz aktywować zaznaczając odpowiednie pole na blankiecie lub informując sprzedawcę w momencie zakupu. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu.
 11. Czy w Mini Lotto, podobnie jak w Lotto, można grać z Plusem? Nie. W Mini Lotto nie ma opcji Plus.
Regulamin


Dołącz do nas na