Masz tylko 3 dni, żeby ciachnąć o 50% więcej w Multi Multi i Multi Multi Plus!

Masz tylko 3 dni, żeby ciachnąć o 50% więcej w Multi Multi i Multi Multi Plus!

Być może trudno w to uwierzyć ale właśnie uruchamiamy kolejną szybką promocję dla Multi Multi i Multi Multi Plus. Tym razem można ciachnąć o 50% więcej przy typowaniu 8 liczb. A jak wiadomo ósemka to symbol doskonałości i nieskończoności. Życzymy Wam doskonałego typowania liczb i nieskończenie wiele wygranych!

Promocja trwa jedynie trzy dni - od 7 do 9 lutego br. Zatem warto się pospieszyć i wytypować 8 szczęśliwych liczb i powiększyć swoją wygraną o 50%! Multi Multi to gra z wysokim prawdopodobieństwem wygranej. Dlatego warto dać szczęściu szansę i zagrać na wiele losowań. Kupując w czwartek 7 lutego zakład na 6 kolejnych losowań, przez trzy dni - dwa razy dziennie masz niepowtarzalną szansę na wyższe wygrane.

Jeżeli poprawnie wytypujecie 8 liczb, zamiast 22 000 zł wypłacimy Ci aż 33 000 zł. Jeśli trafisz wszystkie 8 z 8 typowanych liczb i trafisz Plusa, zamiast 130 000 zł wypłacimy Ci aż 195 000 zł. A jeszcze więcej można wygrać zwiększając stawkę. Wszystko w tej samej cenie co zawsze!Dołącz do nas na