Multi Multi miłości! Multi Multi szczęścia! I Multi Multi pieniędzy!

Multi Multi miłości! Multi Multi szczęścia! I Multi Multi pieniędzy!

Wszystkim zakochanym i wszystkim czekającym na miłość życzymy wiele szczęścia! Serca, serduszka i całusy ślemy do graczy Multi Multi. Pamiętamy o Was i mamy prezent - do 14 lutego włącznie dajemy Wam o 50% większe wygrane przy trafnym typowaniu 7 liczb.

W walentynki szczególnie pamiętajmy o ważnych dla nas osobach. Radość sprawi prezent lub bukiet czerwonych kwiatów. Czerwień, najbardziej wyrazisty z kolorów, sprawdzi się tego dnia również w stroju i w aranżacji wnętrz - symbolizuje radość, miłość, pobudzenie i pasję. Pomyśl też o elemencie zaskoczenia. Trafionym pomysłem dla ukochanej osoby będzie kupon Multi Multi lub Multi Multi Plus z wytypowanymi 7 liczbami. A jeśli Twoje serce jest wolne? Podaruj kupon sobie! Kto wie, co przyniesie los?

Zawsze gdy trafimy 7 z 7 typowanych liczb, wygrana w Multi Multi wynosi 6 000 zł, jednak w okresie trwania promocji wzrasta do 9 000 zł. Jeśli zagramy z Plusem, wygrana 7 z 7 wyniesie również o 50% więcej niż zwykle, czyli aż 33 000 zł. Podobnie w przypadku niższych trafień przy typowaniu 7 liczb.

Co Wam przyniesie święty Walenty? Sprawdźcie koniecznie!

Promocyjna tabela wygranych w Multi Multi obowiązująca w okresie 11-14.02.2020 r.

Promocyjna tabela wygranych w Multi Multi Plus obowiązująca w okresie 11-14.02.2020 r.Dołącz do nas na