W piątek 8 marca zagraj w Multi Multi na wiele losowań!

W piątek 8 marca zagraj w Multi Multi na wiele losowań!

Kupon Multi Multi lub Multi Multi Plus na wiele losowań to świetny pomysł by oryginalnie świętować Dzień Kobiet lub Dzień Mężczyzn!

Dlaczego? W niedzielę 10 marca i poniedziałek 11 marca trwać będzie promocja, która o 50 proc. zwiększy wygrane przy prawidłowym typowaniu 7 liczb. Promocją objęte są cztery losowania.

W dwóch promocyjnych dniach w Multi Multi, a także w Multi Multi Plus, wygrane za trafne typowanie 7 liczb zostaną zwiększone aż o 50 proc.! Zawsze gdy trafimy 7 z 7 typowanych liczb, wygrana w Multi Multi wynosi 6 000 zł, jednak w okresie trwania promocji wzrasta do 9 000 zł. Jeśli zagramy z Plusem, wygrana 7 z 7 wyniesie również o 50 proc. więcej niż zwykle, a szczęśliwy kupon wart będzie 33 000 zł! Podobnie w przypadku niższych trafień przy typowaniu 7 liczb.

Losowania w grze Multi Multi odbywają się dwa razy dziennie i codziennie dają szansę nawet na milionowe wygrane. Pamiętaj jednak, że najbliższa niedziela jest dniem wolnym od handlu i część punktów LOTTO będzie zamknięta. Zatem nie zwlekaj! Już w piątek 8 marca wytypuj 7 liczb i zagraj na wiele losowań. Zachowaj kupon dla siebie lub sprezentuj go wybranej osobie w Dniu Kobiet lub Dniu Mężczyzn.

Paniom i Panom życzymy Multi Multi wygranych!

Promocyjna tabela wygranych w Multi Multi obowiązująca w okresie 10 – 11 marca 2019

Promocyjna tabela wygranych w Multi Multi Plus obowiązująca w okresie 10 – 11 marca 2019Dołącz do nas na