Jak grać w Multi Multi?

Lubisz mieć wybór?
W Multi Multi znajdziesz własny sposób na wygraną.

Jak grać w Multi Multi?

Poproś sprzedawcę o Multi Multi, zagraj na gry.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej LOTTO

Ty decydujesz, o ile grasz. Możesz wygrać nawet 25 000 000 zł. Zakład z pojedynczą stawką to 2,5 zł, a z Plusem 5 zł.
Dowiedz się, jak zagrać w Multi Multi przez Internet.

Zdecyduj, ile liczb typujesz w zakładach (od 1 do 10)

W grze losowanych jest 20 z 80 liczb. W zakładzie możesz wytypować od 1 do 10 liczb. Od tego, ile liczb wybierzesz, zależą szanse na wygraną i jej wysokość. Im więcej typowanych liczb, tym wyższa wygrana. Wybrane liczby skreśl samodzielnie na blankiecie lub zagraj na chybił trafił.
Na lotto.pl i w aplikacji mobilnej możesz typować własne liczby, grać na chybił trafił, a dodatkowo wykorzystać swoje ulubione i ostatnio zagrane kupony.

Graj z Plusem

Aby zwiększyć szanse na wygraną i jej wysokość, zagraj w Multi Multi z Plusem. W punkcie sprzedaży zgłoś to sprzedawcy lub zaznacz pole na blankiecie. Grając na lotto.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej wybierz opcję gry z Plusem. Plusem jest zawsze ostatnia, czyli dwudziesta wylosowana liczba. Jeżeli znajdzie się ona wśród wytypowanych liczb w zakładzie zawartym z opcją Plus, wygrywasz więcej. Zakład z Plusem to 5 zł.

Wybierz stawkę

Możesz grać za stawkę podstawową lub jej wielokrotność (od x2 do x 10). Wyższa stawka to odpowiednio wyższa wygrana. Opłata za zakład rośnie wraz ze stawką. Grając z Plusem i stawką x10, możesz wygrać nawet 25 000 000 zł!

Graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon

Aby pozostać w grze na dłużej, zagraj na więcej losowań - od 2 do 14 lub 28 kolejnych. Grając przez Internet możesz wybrać opcję subskrypcji, dzięki czemu Twój kupon weźmie udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu zakończenia subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia! Pobierz kalendarz losowań

Zagraj z Super Szansą, by wygrać 2 miliony

Grając w Multi Multi w punkcie sprzedaży, możesz zagrać z Super Szansą. Jeżeli grasz blankietem, zaznacz odpowiednie pole. Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999. Zakład Super Szansy to 2 zł. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu.

Zachowaj kupon wydrukowany przez terminal

Kupon z Twoimi zakładami jest jedynym dowodem udziału w grze oraz podstawą wypłaty wygranej. Pamiętaj, aby go zachować. W przypadku gry przez Internet, dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji zawarcia zakładu w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego Konta Gracza.

Ciesz się wygraną

Po losowaniu sprawdź, ile liczb udało Ci się trafić i jak wysoka jest Twoja wygrana! Wyniki sprawdzisz na www.lotto.pl, w punktach sprzedaży LOTTO, pod numerem infolinii 801 450 450 oraz w aplikacji mobilnej m.LOTTO. Jeśli grasz przez Internet, otrzymasz powiadomienie o wygranej, a informacja o niej zapisze się w historii transakcji na Twoim Koncie Gracza.

Daj swoim liczbom kolejną szansę!

Zagraj ponownie tym samym kuponem w punkcie LOTTO. Wystarczy, że podasz sprzedawcy swój stary kupon i poprosisz o ponowną grę. Otrzymasz nowy kupon, który będzie identyczny jak poprzedni: z tą samą grą, liczbą zakładów, typowanymi liczbami, stawką oraz liczbą losowań. Opcja "Zagraj ponownie" działa dla kuponów drukowanych z terminala nie starszych niż 90 dni. Grając na lotto.pl lub w aplikacji LOTTO, możesz ponownie wykorzystać ostatnio zagrane kupony, która zapisują się na Twoim Koncie Gracza.
Ile można wygrać?
W Multi Multi wysokość wygranych zależy od tego, ile liczb typujesz, z jaką grasz stawką oraz czy grasz z Plusem.
Sprawdź o ile grasz
Ile liczb typujesz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Czy grasz z plusem? TAK

Ile razy zwiekszasz stawkę?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Wygrana: 4 zł
Cena kuponu: 2.5 zł
Wysokości wygranych odczytasz z tabeli. Jeśli grasz z Plusem i trafiasz Plusa, przysługuje Ci wyższa wygrana z tabeli Multi Multi Plus. Jeśli grasz z wyższą stawką, wygraną odczytaną z tabeli mnożysz przez wysokość stawki.

Jeśli trwa okres promocyjny, w tabelach zobaczysz wyższe wygrane! Nie przegap promocji w Multi Multi!

Po losowaniu sprawdź, ile liczb trafiłeś i czy wygrałeś!

Wysokość wygranych w Multi Multi


Wysokość wygranych w Multi Multi przy wygranej z Plusem
Kiedy odbywają się losowania?
Multi Multi jest losowane dwa razy dziennie o 14:00 i 21:40. Losowanie o 14:00 jest transmitowane na stronie www.lotto.pl, natomiast losowanie o 21:40 na stronie www.lotto.pl oraz na antenie TVP Info. Pobierz kalendarz losowań
Jak odebrać wygraną?
Wygrane wypłacane są począwszy od dnia losowania oraz przez 60 od dnia następującego po dniu losowania z zastrzeżeniem wygranych za trafienie 10 z 10, 9 z 10, 9 z 9, 8 z 8, 7 z 7 typowanych liczb w Multi Multi oraz za trafienie 10 z 10, 9 z 10, 9 z 9, 8 z 9, 8 z 8, 7 z 7 typowanych liczb w Multi Multi Plus, które wypłacane są przez 60 dni począwszy od dnia następującego po dniu losowania.
Wygrane poniżej 2280 zł z kuponów wydrukowanych przez terminal odbierzesz w punktach LOTTO. W kasach Oddziałów Totalizatora Sportowego odbierzesz wygrane każdej wysokości. Wygraną odbierzesz za okazaniem kuponu, który jest jedynym dowodem udziału w grze w punktach sprzedaży LOTTO. Warunkiem odbioru wygranej w wysokości co najmniej 2280 zł jest podanie przez uczestnika gry danych w celu ewidencji wygranej.
Jeśli grasz przez Internet, zawsze kiedy wygrywasz, otrzymujesz powiadomienie, a informacje o wygranej zapisują się w historii transakcji na Twoim koncie gracza. Każda wygrana niższa niż 2280 zł jest automatycznie przypisywana do Twojego konta gracza. Możesz wypłacić ją na swój rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalszą grę. Po wygrane w wysokości równej i wyższej niż 2280 zł z zakładów zawartych przez Internet również należy zgłosić się do jednego z 17 Oddziałów Totalizatora Sportowego w okresie do 60 dni liczonym od dnia następującego po dniu losowania i okazać dowód osobisty. Wygrana wypłacona zostanie na Twój rachunek bankowy.
Adresy Oddziałów Totalizatora Sportowego znajdziesz tu.
FAQ
 1. Gdzie mogę zagrać w Multi Multi? W Multi Multi zagrasz w jednym z naszych punktów sprzedaży oznaczonych logo LOTTO, przez Internet na stronie gry.lotto.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej LOTTO.
 2. Jak grać w Multi Multi w punktach sprzedaży? Typujesz od 1 do 10 liczb w zakładzie za pomocą blankietu lub na chybił trafił. Możesz zagrać z Plusem i zwiększyć stawkę, by wygrać więcej.
 3. Jak grać w Multi Multi przez Internet? Zarejestruj się na stronie gry.lotto.pl, aby utworzyć Konto Gracza i brać udział w grze bez wychodzenia z domu. Tak jak w punktach sprzedaży, typujesz od 1 do 10 liczb w zakładzie. Możesz wybrać własne liczby lub grać na chybił trafił. Graj z Plusem i zwiększ stawkę, by wygrać więcej. Więcej informacji znajdziesz tu.
 4. Kiedy mogę zagrać? Przez Internet możesz grać przez całą dobę z wyjątkiem przerwy na losowanie oraz krótkich przerw technicznych i serwisowych. W naziemnych punktach sprzedaży zagrasz codziennie w godzinach działania systemu sprzedaży, czyli od 6.30 do 23.54.
 5. Czym jest Plus w Multi Multi? Grając w Multi Multi, możesz wybrać opcję Plus i grać o maksymalne wygrane! Plusem jest zawsze ostatnia wylosowana liczba. Jeśli znajdzie się ona wśród twoich liczb, trafiłeś Plusa, a trafiając Plusa zawsze wygrywasz! Przysługuje Ci wyższa wygrana z tabeli Multi Multi Plus. Grając z Plusem, za 5 zł możesz wygrać nawet 2 500 000 zł, a zwiększając stawkę nawet 25 000 000 zł.
 6. Czy grając z opcją Plus muszę wytypować, która liczba będzie Plusem? Nie. Wystarczy, że liczba, która jest Plusem, znajdzie się wśród wytypowanych przez Ciebie liczb.
 7. Ile kosztuje zakład? Zakład Multi Multi z podstawową stawką kosztuje 2,5 zł, a z Plusem 5 zł.
 8. Kiedy odbywają się losowania? Losowania Multi Multi odbywają się codziennie o godz. 14:00 i 21:40.
 9. Co to jest blankiet? Na blankiecie dostępnym w punktach sprzedaży skreślasz wybrane przez siebie liczby. Na jednym blankiecie możesz wypełnić maksymalnie 4 pola gry, na których zaznaczasz swoje liczby. Zaznaczasz również, w ilu losowaniach chcesz brać udział, stawkę oraz czy grasz z Plusem. Blankiet oddajesz sprzedawcy i otrzymujesz wydruk z terminala (kupon) potwierdzający Twój udział w grze.
 10. Co to jest kupon? Kupon to wydruk z terminala (lottomatu), który otrzymujesz od sprzedawcy, grając w punktach LOTTO. Znajdują się na nim najważniejsze informacje o Twoim udziale w grze, m.in. nazwa gry, Twoje liczby oraz termin losowania. Uwaga! Kupon jest niezbędny do wypłaty wygranej. W przypadku gry przez sieć Internet, kupon to zapis elektronicznej transakcji zawarcia zakładu w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego Konta Gracza.
 11. Czy grając w Multi Multi i Multi Multi Plus mogę zagrać w Super Szansę? Tak, grając w punktach sprzedaży. Numer Super Szansy obecny na każdym kuponie Multi Multi lub Multi Multi Plus możesz aktywować zaznaczając odpowiednie pole na blankiecie lub informując sprzedawcę. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu.
 12. Jakie są szanse na wygraną w Multi Multi? Szansa na wygraną w Multi Multi zależy od tego, ile liczb typujesz. Najwyższe prawdopodobieństwo wygranej ma opcja gry w Multi Multi na 4 liczby (1:3,86) lub w Multi Multi Plus na 10 liczb (1:3,44).
 13. Czy mogę grać na wybrane losowania Multi Multi np. tylko o 14:00? W Multi Multi można grać na najbliższe losowanie lub wiele kolejno po sobie następujących losowań (maksymalnie na 28 kolejnych). Aby grać wyłącznie na 14:00, należy zawierać zakłady codziennie przed 14:00.
 14. Skąd wiem, na które losowanie gram? Na każdym kuponie, pod ceną, znajduje się informacja o godzinie oraz dacie losowania, na które kupon jest ważny. Kupon na losowanie o 14:00 przy dacie ma rzymską cyfrę „I”, na losowanie o 21:40 rzymską cyfrę „II”.
 15. Do której godziny mogę grać na poszczególne losowania? Na losowanie o godzinie 14:00 zakłady można zawierać do godziny 13:59. Od godziny 14:00 do godziny 21:30 przyjmowane są zakłady na losowanie o 21:40.
 16. Gdzie można oglądać losowania Multi Multi? Losowania o 14:00 i o 21:40 można oglądać na żywo w Internecie na stronie lotto.pl. Dodatkowo codziennie wieczorne losowanie o 21:40 jest transmitowane w TVP Info.
 17. Jak wygląda losowanie Multi Multi? Z 80 ponumerowanych kul zostaje wylosowanych 20. Ostatnia z wylosowanych liczb jest Plusem.
 18. Czy w Multi Multi są kumulacje? W Multi Multi wszystkie wygrane mają gwarantowaną wysokość. Grając, z góry wiemy, ile wyniesie wygrana. Jej wysokość zależy od tego, ile liczb wytypujesz i za jaką stawkę grasz. Wygraną powiększa też opcja Plus.
 19. Jak zwiększyć wygraną Multi Multi? W Multi Multi ty decydujesz, o jaką wygraną grasz. Aby zwiększyć wygraną, możesz zwiększyć stawkę - wystarczy określić wielokrotność stawki od 1 do 10 oraz zagrać z opcją Plus.
 20. Co to są okresy promocyjne w Multi Multi? Są to czasowe promocje, w czasie których wygrane przy typowaniu określonej ilości liczb w Multi Muli i Multi Multi Plus są powiększone. Np. standardowa wygrana przy trafieniu 7 z 7 typowanych liczb w Multi Multi wynosi 6 000 zł, a w okresie promocyjnym jej wartość wzrasta. Dotyczy to również wygranych niższych stopni. Cena zakładu w czasie trwania okresów promocyjnych pozostaje bez zmian.
 21. Czy w Multi Multi można zagrać na więcej niż jedno losowanie? Tak. W Multi Multi można zagrać aż na 28 kolejno po sobie następujących losowań. Oznacza to, że Twoje liczby są w grze przez dwa tygodnie.
 22. Ile można wygrać w Multi Multi? W Multi Multi wysokość wygranych zależy od tego, ile liczb typujesz, z jaką grasz stawką oraz czy grasz z Plusem. W Multi Multi, grając za 2,5 zł można wygrać nawet 250 000 zł. Wybierając Plusa, grasz o nawet 2 500 000 zł. Zwiększając stawkę, wygrywasz więcej. Grając ze stawką x10 w Multi Multi wygrywasz 2 500 000 zł, a w Multi Multi Plus aż 25 000 000 zł. Wysokości wygranych znajdziesz w tabelach wygranych.
 23. Jeśli wiele osób trafi w Multi Multi daną wygraną, np.: za trafienie 8 z 8 liczb, to czy będą musiały podzielić się wygraną? Nie. Wygrane w Multi Multi mają gwarantowaną wysokość (z zastrzeżeniem §16 regulaminu gry) i zależą od tego, ile liczb skreślisz i za jaką zagrasz stawkę. Rozpoczynając grę, z góry wiesz, o ile grasz. Szczegółowe informacje o wysokości wygranych Multi Multi znajdziesz w tabelach wygranych.
 24. Ile losowań Multi Multi odbywa się tygodniowo? Codziennie są dwa losowania Multi Multi: o 14:00 i o 21:40, zatem jest 14 losowań Multi Multi w tygodniu.
Regulamin


Dołącz do nas na