Jak grać w Multi Multi?

Lubisz mieć wybór?
W Multi Multi znajdziesz własny sposób na wygraną.

Jak grać w Multi Multi?

Wybierz, ile liczb chcesz typować (1-10)

W Multi Multi losowanych jest 20 z 80 liczb. Możesz obstawić od 1 do 10 liczb. Od tego, ile liczb wybierzesz, zależą szanse na wygraną i jej wysokość.

Graj z Plusem

W Multi Multi możesz wybrać opcję Plus, która dodatkowo powiększa wygraną, a także zwiększa szansę na jakąkolwiek wygraną. Plusem jest zawsze ostatnia w kolejności z wylosowanych 20 liczb. Jeżeli znajdzie się ona wśród obstawionych przez Ciebie, wygrywasz więcej. Gra z Plusem oznacza podwojenie ceny zakładu.

Ustal wysokość stawki

W Multi Multi możesz wybrać stawkę, za jaką grasz. Również od niej zależy wysokość wygranej. Gra ze stawką pojedynczą kosztuje 2,50 zł lub 5 zł przy grze z Plusem. Za taką kwotę, przy typowaniu 10 liczb, wygrana może osiągnąć 250 000 zł lub 2 500 000 zł przy grze z Plusem. Jeżeli zagrasz ze stawką 10 – zapłacisz 25 zł lub 50 zł (przy grze z Plusem), ale grać będziesz o 2 500 000 zł w Multi Multi lub aż o 25 000 000 zł w Multi Multi Plus.

Aktywuj Super Szansę na 2 miliony

Kupując Lotto, poproś o Super Szansę. Jeżeli grasz blankietem, zaznacz odpowiednie pole. Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999. Aktywacja Super Szansy to 2 zł. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu.

Graj na wiele losowań

Multi Multi jest losowane dwa razy dziennie, o 14:00 i 21:40. Grając, możesz zaznaczyć, w ilu losowaniach chcesz wziąć udział. Maksymalna ich liczba to 28. Losowanie możesz oglądać codziennie na www.lotto.pl. Pobierz kalendarz losowań

Sprawdź, czy wygrałeś

Po losowaniu sprawdź, ile liczb trafiłeś i ile wygrałeś. Wyniki sprawdzisz na www.lotto.pl lub w punkcie sprzedaży LOTTO.

Zagraj ponownie

Daj swoim liczbom kolejną szansę! Wystarczy, że podasz sprzedawcy swój stary kupon i poprosisz o ponowną grę. Otrzymasz nowy kupon, który będzie identyczny, jak kupon oryginalny: z tą samą grą, liczbą i rodzajem zakładów, zestawem numerów oraz liczbą losowań. Opcja "Zagraj ponownie" działa tylko dla kuponów nie starszych niż 90 dni.
Ile można wygrać?
Sprawdź o ile grasz
Ile liczb typujesz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Czy grasz z plusem? TAK

Ile razy zwiekszasz stawkę?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Wygrana: 4 zł
Cena kuponu: 2.5 zł
Po losowaniu sprawdź, ile liczb trafiłeś i czy wygrałeś!

Wysokość wygranych w Multi Multi


Wysokość wygranych w Multi Multi przy wygranej z Plusem
FAQ
 1. Co to jest Multi Multi? Multi Multi to gra dla wszystkich, którzy lubią mieć wybór i chcą sami decydować o swoim szczęściu. W Multi Multi sam wybierasz, ile liczb chcesz skreślić i o jaką wygraną chcesz grać. Multi Multi to dwa losowania gry w ciągu dnia: o 14:00 i o 21:40.
 2. Jak zagrać w Multi Multi? Zdecyduj, na ile liczb grasz i o jaką wygraną chcesz grać. Sam wytypuj od 1 do 10 z 80 liczb lub zagraj na chybił trafił. W Multi Multi, dwa razy dziennie losujemy 20 z 80 liczb. Po losowaniu sprawdź, ile liczb trafiłeś i ile wygrałeś!
 3. Co z opcją Plus? Czy w Multi Multi można grać z Plusem? Pamiętaj, że Plus to też wyższe szanse na jakąkolwiek wygraną. Grając w Multi Multi, możesz wybrać opcję Plus i grać o maksymalne wygrane! Jeśli wśród twoich liczb znajdzie się ostatnia wylosowana - trafiłeś Plusa. Wybierając opcję Plus, za 5 zł możesz wygrać nawet 2 500 000 zł. Podnosząc stawkę możesz wygrać nawet 25 000 000 zł.
 4. Czy grając z opcją Plus muszę wytypować, która liczba będzie Plusem? Nie. Wystarczy, że liczba Plus będzie wśród twoich liczb na kuponie.
 5. Która z wylosowanych w Multi Multi liczb jest Plusem? Plusem jest ostatnia (dwudziesta) liczba, wylosowana podczas losowania Multi Multi.
 6. Czy grając w Multi Multi mogę zagrać w Super Szansę? Tak. Numer Super Szansy obecny na każdym kuponie Multi Multi możesz aktywować zaznaczając odpowiednie pole na blankiecie lub informując sprzedawcę. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu.
 7. Czy grając w Multi Multi Plus mogę zagrać w Super Szansę? Tak. Zarówno grając Multi Multi jak i w Multi Multi Plus możesz zagrać w Super Szansę.
 8. Jakie są szanse na wygraną w Multi Multi? Szansa na wygraną w Multi Multi zależy od tego, ile liczb typujesz. Najwyższe prawdopodobieństwo wygranej zyskuje się grając w Mulit Multi na 4 liczby (1:3,86), lub też w Multi Multi Plus na 10 liczb (1:3,44).
 9. Czy mogę grać na wybrane losowania Multi Multi np. tylko o 14:00? W Multi Multi można grać na jedno lub wiele kolejno po sobie występujących losowań (maksymalnie na 28 kolejnych losowań). Żeby grać wyłącznie na 14:00, należy codziennie przed 14:00 kupować Multi Multi.
 10. Skąd wiem, na które losowanie gram? Na każdym kuponie, pod ceną, znajduje się informacja o godzinie oraz dacie zawarcia zakładu. Kupon na losowanie o 14:00 przy dacie ma rzymską cyfrę „I”, na losowanie o 21:40 rzymską cyfrę „II”.
 11. Do której godziny mogę grać na poszczególne losowania? Na losowanie o godzinie 14:00 zakłady przyjmowane są do godziny 13:59. Od godziny 14:00 do godziny 21:30 przyjmowane są zakłady na losowanie o 21:40.
 12. Gdzie można oglądać losowania Multi Multi? Losowania o 14:00 i o 21:40 można oglądać w Internecie na stronie lotto.pl. Dodatkowo codziennie wieczorne losowanie o 21:40 jest transmitowane w TVP Info.
 13. Jak będzie wyglądało losowane Multi Multi? Z 80 ponumerowanych kul zostaje wylosowanych 20. Ostatnia z wylosowanych liczb jest Plusem.
 14. Czy w Multi Multi są kumulacje? W Multi Multi wszystkie wygrane są gwarantowane. Grając, z góry wiemy, ile wyniesie wygrana. Jej wysokość zależy od tego, ile liczb wytypujesz i za jaką stawkę grasz. Wygraną powiększa też opcja Plus.
 15. Ile kosztuje Multi Multi? Najprostszy zakład Multi Multi kosztuje 2,5 zł.
 16. Jak zwiększyć wygraną Multi Multi? W Multi Multi ty decydujesz, o jaką wygraną chcesz grać. Żeby powiększyć ewentualną wygraną, możesz zwiększyć stawkę - wystarczy określić wielokrotność stawki od 1 do 10 oraz zagrać z opcją Plus.
 17. Czy w Multi Multi można zagrać na więcej niż jedno losowanie? Tak. W Multi Multi można zagrać aż na 28 kolejno po sobie następujących losowań. Oznacza to, że Twoje liczby są w grze przez dwa tygodnie.
 18. Ile można wygrać w Multi Multi? Wysokość wygranej w Multi Multi zależy od ilości trafionych liczb oraz wysokości stawki, za jaką grasz. W Multi Multi, grając za 2,5 zł można wygrać od 2 zł do 250 000 zł. Wybierając Plusa można wygrać 2 500 000 zł. Można jeszcze podwyższyć stawkę nawet dziesięciokrotnie, wtedy wygrana mnożona jest razy dziesięć. Dzięki temu w MM możesz wygrać 2 500 000 zł, a w MM Plus aż 25 000 000 zł. Szczegółowe informacje o wysokości wygranych Multi Multi znajdziesz w tabeli.
 19. Jeśli wiele osób trafi w Multi Multi daną wygraną, np.: 8 z 8, to czy będą musiały podzielić się wygraną? Nie. Wygrane w Multi Multi są gwarantowane (z zastrzeżeniem §14 regulaminu gry) i zależą od tego, ile liczb skreślisz i za jaką zagrasz stawkę. Rozpoczynając grę, z góry wiesz, o ile grasz. Szczegółowe informacje o wysokości wygranych Multi Multi znajdziesz w tabeli.
 20. Ile losowań Multi Multi będzie się odbywało tygodniowo? Codziennie są dwa losowania Multi Multi: o 14:00 i o 21:40, zatem jest 14 losowań Multi Multi w tygodniu.
 21. Kiedy i gdzie można odbierać wygrane Multi Multi? Wygrane, których wartość nie przekracza kwoty 2280 zł, są wypłacane w punktach sprzedaży w dniu losowania lub w okresie 60 dni, liczonym od dnia następującego po dniu losowania. Wygrane o wartości powyżej 2280 zł (na podstawie jednego kuponu) wypłacane są w Oddziałach Totalizatora Sportowego, w okresie 60 dni od dnia losowania. Warunkiem odbioru wygranej w wysokości co najmniej 2280 zł jest podanie przez uczestnika gry danych w celu ewidencji wygranej.
 22. Czy w Multi Multi można grać przez internet lub telefony komórkowe? Totalizator Sportowy prowadzi sprzedaż swoich produktów jedynie w naziemnej sieci kolektur, oznaczonych logiem LOTTO.
Regulamin


Dołącz do nas na