FAQ - Studio LOTTO

Najczęściej zadawane pytania

 1. Gdzie mogę oglądać losowania gier LOTTO? 
  Od 1 maja 2013 r. wieczorne losowania można oglądać codziennie o godz. 21:40 w TVP Info. Wszystkie losowania można oglądać w Internecie na www.lotto.pl
 2. Na moim telewizorze nie mogę odbierać TVP Info. Gdzie mogę obejrzeć losowanie?
  Wszystkie losowania można oglądać w Internecie na www.lotto.pl
 3. Nie oglądałem losowania. Gdzie mogę sprawdzić wyniki?
  Wyniki losowań wszystkich gier można sprawdzić na www.lotto.pl oraz w każdym punkcie sprzedaży.
 4. Czy losowania w TVP Info są na żywo?
  Wszystkie losowania naszych gier są emitowane na żywo.
 5. Czy losowania widoczne na www.lotto.pl są na żywo?
  Na stronie www.lotto.pl emitujemy wszystkie losowania naszych gier na żywo. Zatem codziennie o godz. 14:00 oraz 21:40 zapraszamy do oglądania losowań na żywo.
  Po losowaniu jeszcze przez 7 dni można obejrzeć losowanie w archiwum losowań.
 6. Czym się różnią losowania pokazywane w telewizji i w Internecie?
  W poszczególne dni, zgodnie z kalendarzem losowań, losujemy różne gry. Wszystkie losowania naszych gier odbywają się na żywo. Wszystkie losowania można oglądać na www.lotto.pl. Codziennie wieczorem o 21:40 zapraszamy do oglądania Studio LOTTO na antenie TVP Info.
 7. Czy administratorzy stron internetowych mogą pobierać kody do transmisji internetowych Studia LOTTO lub inne materiały ze strony www.lotto.pl?
  Totalizator Sportowy informuje, że wszelkie materiały prezentowane na stronach www.lotto.pl, www.totalizator.pl i wszystkich ich podstronach w obrębie domen www.lotto.pl oraz www.totalizator.pl, podlegają ochronie na mocy "Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych" z 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz. U. 2006 nr 90 poz. 631). Pobieranie, rozpowszechnianie, przekazywanie czy publikowanie obrazów, animacji, materiałów filmowych, dźwiękowych, grafik czy jakichkolwiek elementów z wyżej wymienionych stron internetowych we fragmentach lub w całości bez zgody Totalizatora Sportowego jest zabronione. Niezastosowanie się do powyższych zapisów może skutkować konsekwencjami natury prawnej.

 Dołącz do nas na