Przekazaliśmy
ponad 4 mln zł
w ramach walki z koronawirusem i jego skutkami

Równe 2 000 000 zł w Super Szansie w Sulejówku!

Równe 2 000 000 zł w Super Szansie w Sulejówku!

To był szczęśliwy wtorek dla osoby, która zagrała w punkcie LOTTO przy ul. Hotelowej 8/U3 w Sulejówku w Kaskadę i przy okazji dokupiła do niej Super Szansę. Dzięki dołożonym 2 złotym do ceny zakładu Kaskady wygrała 2 000 000 zł, czyli główną wygraną w Super Szansie. To 10 taka wygrana w historii gry. Oto szczęśliwy numer Super Szansy wylosowany 13 sierpnia o godzinie 14:00: 8 0 1 3 4 7 3.

Przypomnijmy, jak wykorzystać numer Super Szansy, aby grać o 2 miliony zł. Otóż kupując grę z oferty LOTTO (z wyjątkiem Eurojackpot i Keno) należy zaznaczyć odpowiednie pole na blankiecie lub poprosić sprzedawcę o grę z Super Szansą. Po dokonaniu opłaty, obecny na kuponie danej gry numer Super Szansy weźmie udział w losowaniu.

Losowanie, w którym bierze udział opłacony numer Super Szansy, odbywa się w tym samym terminie, co losowanie wybranej głównej gry, np. Mini Lotto. Po losowaniu należy sprawdzić, ile kolejnych cyfr numeru Super Szansy (sprawdzając od końca numeru) udało się trafić i jak wysoka jest wygrana.

Więcej informacji o grze znajdziemy pod tym adresem: https://www.lotto.pl/super-szansa.

Zapraszamy do punktów LOTTO i na www.lotto.pl!


Sprawdź wyniki gier LOTTO pod numerem 801 450 450

Biuro Obsługi Klienta 459 59 99 95

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady w punktach LOTTO i na lotto.pl

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO oraz na stronie lotto.pl.


Dołącz do nas na