Jak grać w Super Szansę?

Jak grać w Super Szansę?

Zagraj w jedną z gier LOTTO

Kupując grę LOTTO (oprócz Keno), poproś o Super Szansę. Jeżeli grasz blankietem, zaznacz odpowiednie pole.
Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999. Aktywacja Super Szansy to 2 zł.

Zachowaj kupon

Kupon z Twoimi zakładami jest dowodem udziału w grze oraz podstawą wypłaty wygranych. Pamiętaj, aby go zachować.

Sprawdź swoją wygraną

Losowanie, w którym bierze udział aktywowany numer Super Szansy, odbywa się w tym samym terminie, co losowanie wybranej przez Ciebie gry głównej (np. Lotto). Po losowaniu sprawdź, ile kolejnych cyfr numeru Super Szansy (sprawdzając od końca numeru) udało Ci się trafić i jak wysoka jest wygrana. Wyniki losowania sprawdzisz w punktach sprzedaży LOTTO, w Studiu LOTTO w TVP INFO, na stronie www.lotto.pl oraz w aplikacji mobilnej m.LOTTO.

Zagraj ponownie

Daj swoim liczbom kolejną szansę! Wystarczy, że podasz sprzedawcy swój stary kupon i poprosisz o ponowną grę. Otrzymasz nowy kupon, który będzie identyczny jak poprzedni: z tą samą grą, liczbą i rodzajem zakładów, zestawem numerów oraz liczbą losowań. Opcja "Zagraj ponownie" działa dla kuponów nie starszych niż 90 dni.
Ile można wygrać?
Nawet 2 000 000 złotych. W grze występuje VII stopni wygranych. Wygrywasz, jeśli cyfry numeru Super Szansy z Twojego kuponu pokrywają się z kolejnymi (sprawdzając od końca) cyframi w wylosowanym numerze Super Szansy. Wygrywasz już przy trafieniu ostatniej cyfry! Jeśli poprawnie wytypujesz wszystkie cyfry numeru Super Szansy, wygrywasz 2 000 000 złotych! Za trafienie sześciu kolejnych cyfr od końca numeru wygrywasz aż 100 000 zł! Pamiętaj, aby Twój numer wziął udział w losowaniu, musi zostać aktywowany!
Kiedy odbywają się losowania?
Losowania Super Szansy odbywają się dwa razy dziennie przez 7 dni w tygodniu, a ich wyniki poznasz po godz. 14:00 i 21:40. Wyniki losowania podawane są w Studiu LOTTO na antenie TVP Info i na stronie www.lotto.pl. Wyniki losowania i wysokość swojej wygranej poznasz także w każdym punkcie LOTTO. Pobierz kalendarz losowań
Jak odebrać wygraną?
Wygrane poniżej 2280 zł odbierzesz w punktach LOTTO. W kasach Oddziałów Totalizatora Sportowego odbierzesz wygrane każdej wysokości. Wygraną odbierzesz za okazaniem kuponu, który jest jedynym dowodem udziału w grze. Warunkiem odbioru wygranej w wysokości co najmniej 2280 zł jest podanie przez uczestnika gry danych w celu ewidencji wygranej.
Adresy Oddziałów Totalizatora Sportowego znajdziesz tu.
FAQ
 1. Jak grać w Super Szansę? Siedmiocyfrowy numer Super Szansy znajduje się na każdym kuponie Lotto, Mini Lotto, Multi Multi, Ekstra Pensji i Kaskady. Aby numer wziął udział w losowaniu, należy go aktywować, zaznaczając odpowiednie pole na blankiecie lub informując sprzedawcę w momencie zakupu. Możesz podyktować sprzedawcy własny numer lub zagrać na chybił trafił.
 2. Kiedy odbywają się losowania? Począwszy od 7 czerwca losowania odbywają się dwa razy dziennie przez 7 dni w tygodniu. Wyniki losowań poznasz po godz. 14.00 i 21.40. Aktywowany numer Super Szansy bierze udział w losowaniu Super Szansy w tym samym terminie, co gra główna (np. Lotto), w której bierzesz udział. Na przykład, jeśli na Twoim kuponie Lotto data losowania to 18.06.16 21:40, to aktywowany numer Super Szansy z tego kuponu bierze udział w losowaniu, które odbędzie się w tym samym terminie.
 3. Ile można wygrać? W Super Szansie występuje VII stopni wygranych. Wygrane w każdym stopniu mają gwarantowaną wysokość zgodnie z poniższym opisem.
 4. Ile kosztuje Super Szansa? Aktywacja numeru Super Szansy to 2 zł za zakład.
 5. Jak sprawdzić wygraną? Wygrywasz, jeśli kolejne cyfry numeru Super Szansy na Twoim kuponie pokrywają się z cyframi wylosowanego numeru. Zgodność cyfr sprawdzasz zawsze od prawej strony. Wygrywasz trafiając ostatnią cyfrę, dwie ostatnie, trzy ostatnie, itd. Na przykład, jeśli numer Super Szansy z Twojego kuponu to 2 0 5 3 9 5 6, a wylosowany zostanie numer 7 8 1 3 9 5 6, to trafiasz cztery kolejne cyfry od końca numeru, a tym samym wygrywasz 1000 zł.
 6. Czy mogę aktywować numer Super Szansy po odebraniu kuponu? Nie. Aby zagrać w Super Szansę należy zaznaczyć odpowiednie pole na blankiecie lub poinformować sprzedawcę w momencie zakupu. Po wydrukowaniu kuponu nie ma już możliwości aktywacji Super Szansy.
 7. Czy mogę zagrać tylko w Super Szansę? Nie. Aby zagrać w Super Szansę należy zagrać w Lotto, Mini Lotto, Multi Multi, Ekstra Pensję bądź Kaskadę i opłacić grę z Super Szansą. Nie ma możliwości zagrania wyłącznie w Super Szansę.
 8. Czy grając w Lotto z Plusem mogę zagrać w Super Szansę? Tak. Zarówno grając w Lotto bez Plusa jak i w Lotto z Plusem możesz zagrać w Super Szansę.
 9. Czy mogę wytypować własny numer Super Szansy? Tak, dyktując go sprzedawcy.
 10. Czy mogę wytypować numer 0000000? Tak. Możesz wytypować każdy numer z zakresu od 0000000 do 9999999.
 11. Czy mogę kupić kilka zakładów Super Szansy na jednym kuponie? Nie. Możesz jednak zagrać jednocześnie w grę główną i Super Szansę na wiele losowań.
 12. Czy w Super Szansę mogę zagrać na wiele losowań? Tak. Jeśli zagrasz w grę główną (np. Lotto) na kilka losowań i aktywujesz numer Super Szansy, to weźmie on udział w tej samej liczbie losowań w tych samych terminach co gra główna.
 13. Kupiłem dwa zakłady Lotto na jednym kuponie. Czy zapłacę za Super Szansę podwójnie? Nie. Niezależnie od liczby zakładów gry głównej na kuponie, aktywacja numeru Super Szansy na jedno losowanie to zawsze 2 złote za kupon.
 14. Skoro na kuponie zawsze znajduje się numer Super Szansy, to skąd wiem, że jest aktywowany? Jeśli numer został aktywowany, na kuponie powyżej numeru znajdzie się informacja SUPER SZANSA: TAK oraz opłata za zakład Super Szansy. Jeśli numer nie zostanie aktywowany, na kuponie znajdziesz informację SUPER SZANSA: NIE, a opłata za Super Szansę wyniesie 0 zł.
 15. W jaki sposób odbywa się losowania Super Szansy? Losowania odbywają się przy użyciu urządzenia o nazwie FlexDraw używanego również do losowania wyników Keno. Urządzenie to oparte jest na kwantowym generatorze liczb losowych, co gwarantuje pełną losowość wyników. Tego typu urządzenia wykorzystywane są w loteriach na całym świecie. Urządzenie jest niezależne od systemu sprzedaży. Podlega ono homologacji, a losowość wyników uzyskiwanych za jego pomocą kontrolowana jest przez niezależne instytucje.
 16. Czy losowania Super Szansy są transmitowane w Studiu LOTTO? Nie. W Studiu LOTTO publikowane są wyniki tych losowań.
 17. Gdzie mogę sprawdzić wyniki? Wyniki losowań Super Szansy publikowane są w Studiu LOTTO, na www.lotto.pl oraz w aplikacji mobilnej m.LOTTO. Sprawdzisz je także pod numerem infolinii 801 450 450 oraz w każdym punkcie sprzedaży LOTTO.
 18. Jakie jest prawdopodobieństwo wygranej w Super Szansie? Prawdopodobieństwo wygranej dowolnego stopnia w Super Szansie wynosi 1:10. Prawdopodobieństwo wygranej w poszczególnych stopniach przedstawia się następująco:

  Wygrana

  Szansa

  2 000 000 zł

  1 : 10 000 000

  100 000 zł

  1 : 1 111 111

  10 000 zł

  1 : 111 111

  1 000 zł

  1 : 11 111

  100 zł

  1 : 1 111

  10 zł

  1 : 111

  2 zł

  1 : 11

Regulamin


Dołącz do nas na