Wszystko gra bo jest „WIELKANOCNA GRA”!

Wszystko gra bo jest „WIELKANOCNA GRA”!

Dopiero weszła na rynek, ona – najnowsza zdrapka Totalizatora Sportowego  „WIELKANOCNA GRA”  (15.02) a już dzień później, czyli dzisiaj (16.02) powitaliśmy pierwszego posiadacza głównej wygranej i to w wiosennej wysokości aż 125 000 zł! Brawa dla grającego we Wrocławiu.  

Do wygrania proponujemy jeszcze i aż:

2 główne wygrane po 125 000 zł,

3 wygrane II stopnia po 9 000 zł,

Ponad 30 wygranych III stopnia po 900 zł i wiele innych wielkanocnych wygranych.

Po szczegóły dotyczące najnowszej zdrapki zapraszamy na podstronę produktu:

http://www.lotto.pl/zdrapki/lista/wielkanocna-gra-427


Padła również główna wygrana w naszej kultowej zdrapce „LOTEK” w wysokości 40 000 zł. Pozdrawiamy grającego w miejscowości Ostrów Mazowiecka.

Szczegóły dotyczące zdrapki „LOTEK” znajdują się na podstronie produktu: http://www.lotto.pl/zdrapki/lista/lotek-425

Jeszcze główna wygrana w zdrapce „ZIMOWA KRZYŻÓWKA” w wysokości 44 000 zł. Pozdrawiamy grającego w Gdyni. Zostało jeszcze 6 głównych wygranych w tej wysokości! Wszystko o tej zdrapce znajduje się na podstronie: http://www.lotto.pl/zdrapki/lista/zimowa-krzyzowka-420

Dzień wejścia na rynek zdrapki „WIELKANOCNA GRA” był wyjątkowo udanym dniem również dla grających w inne zdrapki Totalizatora Sportowego.:

15.02 padła główna wygrana w zdrapce „KRZYZÓWKA” – 40 000 zł przypadło w udziale grającemu w Legnicy.

O zdrapce „KRZYŻÓWKA” przeczytacie Państwo na podstronie produktu: http://www.lotto.pl/zdrapki/lista/krzyzowka-0393

Jeszcze super informacja dla wielbicieli zdrapki „SUPER 7” – czyli informacja o głównej wygranej w zdrapce „SUPER 7” w wysokości 77 777 zł. Pozdrawiamy grającego w miejscowości Swobnica.


Ustrzel wygraną w zdrapkach!
Fani piłki nożnej zapewne są teraz w piłkarskim raju – piłka w grze i wszystko gra! W punktach sprzedaży LOTTO również wszystko gra, ponieważ znajduje się w nich wyjątkowy produkt - zdrapka, która zadowoli nie tylko tych, dla których piłka nożna jest wręcz całym światem, ale również tych, którzy z piłką nożną mają niewiele wspólnego. Mowa o zdrapce „LOTTO EKSTRAKLASA” – produkcie dla każdego i dla fana piłki nożnej i dla fana dobrej zdrapki i wysokich wygranych. Wszystko to łączy w sobie zdrapka „LOTTO EKSTRAKLASA”.

Po informacje zapraszamy tutaj: http://www.lotto.pl/zdrapki/lista/lotto-ekstraklasa-422

Szczegółowe informacje na temat wszystkich produktów z portfolio Totalizatora Sportowego znajdują się na stronie www.lotto.pl

JAK ZWYKLE MEGA INFORMACJA: od początku roku wypłaciliśmy Państwu wygrane w wysokości prawie 94 MILIONY złotych.  

Pozdrawiamy i zapraszamy do punktów LOTTO.

 

 


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na